Słoneczniki 2018

2 lipca 2018

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat - Słoneczniki 2018! Po raz kolejny Czas Dzieci oddaje głos Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2017/2018 (1 lipca 2017 - 30 czerwca 2018).

W Krakowie inicjatyw dla dzieci jest bez liku: warsztaty, koncerty, spektakle i festiwale codziennie zapraszają najmłodszych do wspólnej nauki i zabawy. Jak spośród takiego bogactwa propozycji wybrać tę najlepszą? Których wydarzeń nie można przegapić? Te pytania organizatorzy konkursu po raz kolejny zadają rodzicom, najlepszym ekspertom w tej dziedzinie!

To właśnie Rodzice pomagają dotrzeć do organizatorów, których trud warto nagrodzić. Już po raz ósmy w Krakowie, siódmy w Warszawie i trzeci na terenie województwa śląskiego wybiorą najlepsze, najbardziej wartościowe inicjatywy w sześciu kategoriach (JĘZYK, LOGIKA, SZTUKA WIZUALNA, MUZYKA, RUCH, PRZYRODA), które odbyły się w okresie lipiec 2017 – czerwiec 2018 i przyczyniły do rozwoju dzieciaków, dając im radość i wielki uśmiech!

W dniach 11 czerwca – 31 lipca możecie zgłaszać wybrane przez siebie inicjatywy za pomocą: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. 9 sierpnia ogłoszone zostanie ostateczna lista zakwalifikowanych Inicjatyw i do 9 września będzie można zagłosować na najlepsze wydarzenia w danych kategoriach. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przydznanie statuetek odbędzie się podczas uroczystej gali.

Organizatorem konkursu jest portal CzasDzieci.pl, wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami. CzasDzieci pragnie docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci, będąc równocześnie wartościową rozrywką. Najważniejszymi kryteriami konkursu pozostają: ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka, a także atrakcyjność inicjatywy oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.