Mapa Kids in Kraków 2019

30 lipca 2019

Poznajemy historyczny Kraków na rowerze – trzecia edycja mapy Kids in Kraków

Nowa (trzecia już) edycja mapy Kids in Kraków ma piękny zielony kolor, gdyż zachęca do poznawania historycznego Krakowa na rowerze. Kids in Kraków zaprasza na niezwykłą podróż po Krakowie. Poznajmy nasze miasto od nietypowej strony – na skrzydłach gołębi, idąc śladami Smoka Wawelskiego i spoglądając dookoła przez szkło powiększające, czy jadąc na rowerze! Mapa Kids in Kraków poprowadzi nas do miejsc owianych tajemnicą – jak jama pod wzgórzem wawelskim, kryjących zapomniane skarby – jak Pałac Krzysztofory, łączących tradycję z nowoczesnością – jak Muzeum Inżynierii Miejskiej, przeczących prawom fizyki – jak „latające” rzeźby na kładce o. Bernatka. Podpowiemy także gdzie ukryta jest mumia Aset-iri-khet-es, jak trafić na plażę nad Wisła czy do zimnego Igloo! Dowiecie się, jakie tajemnice skrywa wieża kościoła Mariackiego, dlaczego Rynek Główny pełny jest gołębi, jak zrobić witraż i która z dzielnic Krakowa jest najbardziej zielona!

Do Waszych rąk trafia już trzecie wydanie mapy Kids in Kraków. Zachęcamy do nietypowych spacerów po naszym mieście – proponując pięć tras tematycznych:

  • Śladami Smoka Wawelskiego,
  • Na tropie tajemnic,
  • Na skrzydłach zaczarowanych gołębi,
  • Zielony Kraków na rowerz,
  • Był taki kraj..., spacer historyczny.

Mapy są darmowe – do nabycia w punktach InfoKraków.

Załączniki

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.