Smerfy - Ogród Świateł 2023

piątek, 27 października 2023 - niedziela, 3 marca 2024

  • piątek, 27 października 2023 - niedziela, 3 marca 2024
  • Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, al. Pokoju 68

Ogród Świateł to wyjątkowa wystawa plenerowa, która przeniesie widzów do uwielbianego bajkowego świata. Widowisko przeznaczone jest dla całej rodziny, począwszy od najmłodszych na seniorach kończąc.

To niebywała okazja do spaceru - podróży w bajeczny świat opowiedziany przy pomocy imponujących rozmiarów lampionów, tuneli świetlnych i zapierających dech pokazów multimedialnych. Wonderful Lighting – organizator Ogrodu Świateł zachwycił do tej pory mieszkańców Krakowa, Warszawy i Śląska. W tym roku pojawi się aż w 4 miastach, w tym także w Krakowie. Już od 27 października w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema, mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli okazje spędzić urocze popołudnie w bajkowej krainie.

W trakcie tych kilku miesięcy będziesz mieć okazję cofnąć się o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat i przypomnieć sobie czasy kultowej wieczorynki pt. Smerfy. Wizyta w Garden of Lights na smerfnej wystawie okaże się prawdziwą gratką zwłaszcza dla Twojej pociechy. Najmłodsi będą podziwiać angażującą eskpozycję, wezmą udział w grywalizacji z nagrodami, a wszystko w formie, która łączy w sobie dobrą zabawę z wartościową edukacją.

 

Więcej

https://krakow.ogrodswiatel.pl/galeria/

Bilety jednodniowe dla dorosłych dostępne są w zależności od dnia tygodnia w cenach od 33 do 39 zł. Dla osób, które planują odwiedzać wystawę częściej dostępne są BILETY SEZONOWE. Bilet taki umożliwia wejście na wystawę codziennie przez cały okres jej trwania. Bilety sezonowe są już dostępne w specjalnej przedsprzedażowej cenie. Bilety jednorazowe będą dostępne w sprzedaży od 21 października.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.