Świąteczne Warsztaty Ceramiczne

niedziela, 17 grudnia 2023, 11:00

  • niedziela, 17 grudnia 2023, 11:00
  • niedziela, 17 grudnia 2023, 15:30
    Pracownia Caha Art, ul. Kamienna 16 (Fort Luneta Warszawska)

Pracownia Caha Art zaprasza rodziców wraz z pociechami (od 6. roku życia) do naszej magicznej pracowni na niezapomniane warsztaty tworzenia ozdób ceramicznych! To idealna okazja, aby wspólnie celebrować magię świąt i wzmocnić rodzinne więzi.

Co będziemy robić podczas warsztatów?

  • Będziemy wycinać z foremek piękne ozdoby ceramiczne - reniferki, bałwanki, choinki itp.
  • Będziemy malować na nich świąteczne motywy :))
  • Będziemy zdobić także ceramiczne talerze.
  • Wasze dzieła zostaną wypalone i będą gotowe do odbioru przed świętami.

 Instruktorka
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Gajda, utalentowana artystka ceramiczna z bogatym doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Sztuki, swoje umiejętności rozwijała pod okiem wybitnych artystów. Jako dusza Pracowni Ceramiki Artystycznej Caha Art od ponad 15 lat z zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów. Katarzyna Gajda specjalizuje się w organizacji warsztatów ceramicznych i arteterapii, tworząc przyjazną, kreatywną atmosferę oraz zapewniając profesjonalne wsparcie.

Pracownia Caha Art
To magiczne miejsce w zabytkowym forcie Luneta Warszawska, pełne sztuki i ceramiki. Pracownia łączy tradycję z nowoczesnością, oferując inspirujące doświadczenia artystyczne w unikalnym stylu. Tutaj, w sercu Krakowa, uczestnicy warsztatów przenoszą się do świata kreatywności i pasji.

Unikatowy prezent świąteczny
W dzisiejszym świecie pełnym masowej produkcji, ręcznie robiona ozdoba to wyjątkowy i osobisty prezent, który można powiesić na choince lub wręczyć bliskim.

Świąteczna atmosfera gwarantowana!
Zadbamy o świąteczny nastrój z nastrojową, świąteczną (dobrą) muzyką, gorącą czekoladą, świąteczną herbatą i...niespodzianką!

Więcej

https://www.caha.art

190 zł / osoba dorosła. 150 zł / dziecko

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.