Psi Patrol Live: Wielka piracka przygoda w Tauron Arenie Kraków

piątek, 22 listopada 2024 - niedziela, 24 listopada 2024

  • piątek, 22 listopada 2024 - niedziela, 24 listopada 2024
  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Psi Patrol Live: Wielka piracka przygoda zawita jesienią 2024 roku z najlepszą rodzinną rozrywką do 5 polskich miast.

Alter Art Show, Paramount Global’s i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! "Wielka piracka przygoda" – produkcję pełną akcji i muzyki, opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon. Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! "Wielki wyścig", który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygody w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim. Pokazy w Krakowie odbędą się:

  • 22.11, 17.00
  • 23.11, 10.00, 13.30, 17.00
  • 24.11, 10.00, 13.30, 17.00

Opis

W Psi Patrol® Live! “Wielka piracka przygoda”, burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem epickiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Od czasu debiutu w 2016 roku, PAW Patrol® Live! obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Pirackie Boogie, pomóżcie pieskom podążać za mapą do skarbu i rozwiązywać zagadki napotkane podczas misji!

Ceny biletów

  • Kategoria 1: 249zł + 5% opłaty serwisowej
  • Kategoria 2: 195zł + 5% opłaty serwisowej
  • Kategoria 3: 159zł + 5% opłaty serwisowej
  • Kategoria 4: 125zł + 5% opłaty serwisowej
  • Kategoria 5: 99zł + 5% opłaty serwisowej

Źródło: materiały organizatora

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.