Kurs fotografii dla dzieci. Kadrujemy!

niedziela, 14 kwietnia 2024, 12:30

  • niedziela, 14 kwietnia 2024, 12:30
  • MuFo Rakowicka, ul. Rakowicka 22a

Kiedy do rąk młodego człowieka trafia dziś pierwszy aparat fotograficzny? Skoro aparaty są w niemal w każdym telefonie komórkowym, często dzieje się to naprawdę wcześnie. Właśnie dlatego zapraszamy dzieci na kurs fotografii, w trakcie którego będzie można poćwiczyć uważne patrzenie, by dostrzegać (a później także zapisywać przy pomocy aparatu) więcej. To okazja do wspólnej zabawy, badania możliwości aparatu i eksperymentów!

Co to jest trójpodział i głębia ostrości? Dowiecie się tego na pierwszym spotkaniu poświęconym kompozycji. Prosimy o przyniesienie ulubionego przedmiotu (wielkość ok. 20x30 cm) oraz aparatów fotograficznych, mogą być to aparaty w smartfonach.

Prowadzenie:
Anna Pomykalska-Marczuk – absolwentka wychowania plastycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od 2001 roku jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków. Prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla osób niewidomych oraz niepełnosprawnych intelektualnie. Zajmuje się także malarstwem, fotografią, bierze udział w wystawach krajowych i zagranicznych.

Ważne informacje:

  • Warsztat dla dzieci w wieku 7-10 lat
  • Miejsce: MuFo Rakowicka, Rakowicka 22A
  • Czas trwania: 1,5 godz.
  • Liczba uczestników: do 15 osób
  • Bilety do kupienia przez system rezerwacji online: bilety.mufo.krakow.pl, mailowo pod adresem bilety[at]mufo.krakow.pl oraz pod numerem telefonu 12 3957042 wew. 1226. Rezerwacja telefoniczna możliwa od wtorku do niedzieli w godzinach otwarcia Muzeum.

Dofinansowano ze środków Rady Dzielnicy I Stare Miasto.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.