Iluminarium w M1 Kraków

środa, 10 kwietnia 2024 - poniedziałek, 15 kwietnia 2024

  • środa, 10 kwietnia 2024 - poniedziałek, 15 kwietnia 2024
  • Centrum Handlowe M1, Aleja Pokoju 67

M1 Kraków zaprasza do ILUMINARIUM - specjalnie stworzonej przestrzeni z pokojami sensorycznymi! To wyjątkowa możliwość zabawy zmysłami w namiotach sferycznych wypełnionych interaktywnymi dźwiękami, światłami i efektami specjalnymi.

Serce ILUMINARIUM to przestrzeń, w której znajduje się mapping świetlno-laserowy, który przenosi widzów do świata sensorycznych doznań poprzez:

Red Light, czyli pokój zachęcający do refleksji nad wpływem czasu spędzanego w zamkniętych przestrzeniach na samopoczucie, a dodatkowo działa terapeutycznie i wyciszająco.

Pokój Laser Challenge stanowi syntezę przyjemności i refleksji. Skłania do zastanowienia, czy nie warto czasem zwolnić i znaleźć czas dla siebie.

Pokój Immersyjny, w którym sztuka wchodzi bezpośrednio do umysłu poprzez tysiące bodźców LED, tworząc niepowtarzalne wrażenia estetyczne.

Pokój Motion Room to eksploracja ruchu i jego wpływu na emocje. Można być tutaj zarówno czynnym uczestnikiem, jak i biernym obserwatorem tego fascynującego zjawiska.

Pokój Laserowy, czyli prawdziwa uczta dla zmysłów. Symfonia kolorów i kształtów tańcząca w ciemnościach, tworząca prawdziwy kalejdoskop wrażeń.

Nie czekajcie dłużej, zaplanujcie swoją wizytę już dziś i dajcie się oczarować magii Iluminarium!

  • Dla każdego! Bez względu na wiek czy zainteresowania. Zarówno mali, jak i duzi fani świetlnych wrażeń będą zachwyceni.
  • Kiedy? 10-15.04 (wystawa czynna w dni handlowe), od godz. 12.00 do 20.00
  • Gdzie? Namioty wystawy znajdują się na parkingu przy M1 Kraków.

Więcej

Wejście dla jednej osoby dorosłej za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł za zakupy w M1. Dzieci do 18 roku życia mają darmowy wstęp

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.